Categoria de producte

Afegir: Hidrogen energia Industrial incubació Base, sala 409, edifici estàndard, 1# Dangui Road, South Zhihui Avenue, Dantu District, província de Jiangsu, ciutat Zhenjiang, Xina

Codi postal: 201612

Tel.: + 86-511-80873088

Fax: + 86-511-80873089

Multitud: +8615862985234

Contactes: Jack Wang

Correu electrònic: jackwang@akwchina.com


Retroexcavadora

Detailed description
Retroexcavadora aparellat amb TG1454 tractor


Paràmetres
TipusHW-03HW05HW06HW12
Potència (CV)25-3040-5560-80120-140
Excavació màxima profunditat (mm)1850210026003000
Excavació de fons pla màxima profunditat (mm)1600200025002900
Excavació màxima alçada (mm)2500340035103900
Màxim llençant alçada (mm)1400176020002200
Distancia lliure al terra (mm)280290290290
Radi màxim excavació (mm)2800336039304500
Llençant distància (mm)1040118719452100
Cub m3 de capacitat0.030.0480.060.2
ObservacionsFuncionament font és opcional de producció hidràulica tractor o potència de sortida.
Hot Tags: retroexcavadora, Xina, fabricants, proveïdors, fàbrica, preu, millor, productes
Feedback